LOTERIA WIZOWA

Loteria wizowa DV-2023

Wygraj Zieloną Kartę na legalny pobyt i pracę w USA

Ruszyła kolejna edycja amerykańskiej loterii wizowej: Diversity Visa (DV) Lottery Program, w ramach której każdego roku w drodze losowania wybierane są osoby, które będą mogły ubiegać się o wizę imigracyjną do Stanów Zjednoczonych.

Loteria wizowa jest najprostszym sposobem otrzymania tzw. Zielonej Karty pozwalającej na legalny pobyt i pracę na terenie USA.

Po raz kolejny obywatele polscy mają prawo do udziału w losowaniu !!! Rejestracja do Programu DV-2025: od 04 października 2023 do 7 listopada 2023 do godziny 18.00 czasu polskiego. Zgłoszenia należy dokonać wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem elektronicznego formularza (E-DV).

Wykorzystaj swoją szansę !!!

 

Formularz składa się z dwóch części:

- dane osobowe głównego aplikanta (nazwisko, imiona, data urodzenia, adres, wykształcenie, telefon, e-mail, itp.) oraz aktualne zdjęcie cyfrowe

- dane małżonków oraz dzieci (do 21 lat, niepozostający małżonkami) wraz ze zdjęciami cyfrowymi

 

W naszym biurze podróży uzyskają Państwo pomoc w wypełnieniu formularza.

Po wysłaniu zgłoszenia przekażemy wydruk z potwierdzeniem rejestracji wraz z nadanym numerem ewidencyjnym, tzw. „Confirmation Number”

 

CZY WYLOSOWAŁEŚ ZIELONĄ KARTĘ ?

Sprawdź status własnego zgłoszenia loterii DV wpisując na stronie www.dvlottery.state.gov/ESC, swój unikalny numer potwierdzenia (Confirmation Number) oraz dane osobowe.

Jedynie poprzez Sprawdzenie Statusu Uczestnika będzie można dowiedzieć się, czy zgłoszenie uczestnika loteri DV zostało wylosowane, uzyskać instrukcje dotyczące dalszego postępowania i poznać termin rozmowy w sprawie wizy imigracyjnej.

Dlatego zachowanie numeru potwierdzenia jest tak ważne. Departament Stanu nie ma możliwości udostępnienia numeru potwierdzenia uczestnika, jeśli zostanie on zgubiony.

Informacje dotyczące:

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500